KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8135546
nr 813 5546
Oidentifierad konstnär, Signerad, G Jeannin, 1800/1900-tal, 40x50
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:13:08
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr